Film işlerinin envai çeşidi hatta film ekipmanları imalatı

çekirdekten yetiştik

Çocukluğumuzdan beri medya ve iletişim sektöründe çalışmadığımız branş, yapmadığımız iş kalmadı desek yeridir: Her nevi asistanlık, radyo, sunuculuk, montaj, seslendirme, klip, kameramanlık, dijital kompozisyon, sahne, oyunculuk, 3D modelleme, aranje, muhabirlik, animasyon, çeviri, dublaj, vokalistlik, fotoğraf, retouch, televizyon, belgesel, yazarlık, yönetmenlik…

sevdiğimiz işi yaparız

Yaptığımız işi de severiz. Sevmesek bunca senedir bunca zahmeti ne diye çektik. Televizyonda falan ünlülerin filan da sık sık söyledikleri gibi “sevgi her şeyin temelidir” ama maalesef para da lazım olabiliyor ara sıra. Biliyoruz, çalışana Allah veriyor aslında da, araya bazı kullar girince… Her neyse, anladınız.

yeniliklere açığız

Eskiye de bir o kadar sevdalıyız. Tarih, antika, sahaf, müze, antik kent tutkunuyuz. Birinci Dünya Savaşı’nı cephe cephe anlatırız, Çanakkale’yi geçemeyiz, sabahlarız… Osmanlı’dan bir girersek maazallah İskitler’den, Peçenekler’den çıkarız! Bildiklerimizin denizde damla olduğunun da farkındayız. İdeolojik propagandist olmayan bütün hocaların talebesiyiz.